OSTATNI TAKI BAL

W sobotę uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu bawili się na swoim tradycyjnym Balu Gimnazjalnym. Najpierw panie polonistki zapowiedziały uroczystego poloneza, czytając fragment z „Pana Tadeusza”. Po chwili zabrzmiały pierwsze takty melodii z filmu „Czas honoru” i kolejne pary pojawiły się na parkiecie. To zawsze jest wzruszający moment, ale w tym roku szczególny: to już ostatni rocznik gimnazjalistów i zarazem uczniów „Jedynki”; w bieżącym roku szkoła zniknie z mapy edukacyjnej Tarnobrzega. Gimnazjaliści tańczyli pięknie, toteż co chwila zrywała się burza w pełni zasłużonych oklasków.

Bal uroczyście otwarli p. dyr. Jolanta Mudzik i p. dyr. Mirosław Holuk, a na parkiecie jako pierwsi pojawili się Kamil Brożyna ze swoją partnerką, którzy zaprezentowali wiązankę tańców latynoamerykańskich. Jeszcze tylko czas dla fotoreporterów, a później znakomita zabawa, mnóstwo radości i miliony uśmiechów!

Za zorganizowanie balu i poczęstunku serdecznie dziękujemy rodzicom gimnazjalistów.