INTEGRACJA, EDUKACJA I RELAKS

Uczniowie z klas V, VII, VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum uczestniczyli w wycieczce, która miała liczne walory. W Chęcinach spędzili czas w Centrum Nauki „Leonardo Da Vinci”. Tam, wykonując doświadczenia, zgłębiali tajemnice ludzkiego ciała oraz techniki. Następnie w otoczeniu lasów, w Kompleksie Świętokrzyska Polana oglądali wielkoformatowe akwaria z fauną i florą ze wszystkich stron świata, w Parku Miniatur oglądali makiety zabytków województwa świętokrzyskiego oraz słuchali związanych z nimi legend oraz uczestniczyli w warsztatach dotyczących rafy koralowej. Każdy znalazł coś, co go szczególnie zainteresowało, a wszyscy wreszcie dowiedzieli się, gdzie jest Nemo ! ;) Nie brakło też wolnych chwil spędzonych w otoczeniu przyrody skąpanej w ostatnich letnich promieniach słońca.

Za zorganizowanie wycieczki i opiekę nad uczniami dziękujemy paniom Annie Suropek – Stali, Renacie Byrskiej i Kindze Działdowskiej.