ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Wakacje, znowu są wakacje!

A wcześniej, podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, rozdaliśmy mnóstwo nagród naszym gimnazjalistom z klas II i III. Najlepsi – Kamila Maciąg, Mateusz Piejko i Mateusz Lipiec otrzymali najwyższe szkolne wyróżnienie: tytuł Primus inter Pares. To oni mogli pochwalić się wysokimi miejscami w prestiżowych konkursach i zawodach sportowych oraz działalnością społeczną.

Pożegnaliśmy absolwentów gimnazjum, którzy na koniec przygotowali znakomity skecz; śmialiśmy się wszyscy szczerze, ale w chwili rozstania niejedna łza potoczyła się po niejednym policzku…

Podziękowaliśmy rodzicom i gratulowaliśmy im wspaniałych córek i synów. Wiele miłych słów usłyszeli również nauczyciele, a nagrodą dla nich był świetny wynik egzaminu naszych gimnazjalistów.

Wszystkim życzymy udanych, słonecznych wakacji!