Brawa dla koszykarzy!

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu

w Finale Wojewódzkim Szkolnych Igrzysk Młodzieżowych!

Turniej Finału Wojewódzkiego odbędzie się w hali MOSiR w Tarnobrzegu 14.03.2018r. o godz. 10. Spotkają się podczas niego cztery najlepsze drużyny z Podkarpacia. Wśród nich wystąpi drużyna z naszej szkoły w składzie: Jakub Saramak, Maciej Kurzyński, Piotr Niezgoda, Igor Rokosz, Aleksy Janiec, Filip Golecki, Anatol Środa, Mateusz Lipiec, Olaf Michalik, Olaf Janiec, Kacper Mazur, Dominik Bzdyra.

By dotrzeć do finału, chłopcy musieli pokonać swoich rywali w rozgrywkach powiatowych, rejonowych i w półfinale wojewódzkim. Odbywały się one w ramach Szkolnych Igrzysk Młodzieży organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.

Opiekunem, trenerem i organizatorem jest nauczyciel wychowania fizycznego w SP3 pan Tomasz Żak.

Gratulujemy drużynie awansu do Finału Wojewódzkiego i życzymy powodzenia w walce o pierwsze miejsce!