POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W PIŁCE RĘCZNEJ

Nasi uczniowie z klas VII oraz II i III gimnazjum stanęli do rywalizacji w dniu 19 lutego br.

W kategorii dziewcząt bój stoczyły trzy drużyny. Po fascynujących meczach I miejsce zdobyły nasze dziewczyny! Były to Ola Dudek, Zuza Kasak, Kamila Skwara, Karolina Jeczeń, Natalia Niezgoda, Wiktoria Bartoszewska, Karolina Ferdek, Zuza Błażejczak, Oliwia Glijer, Agata Gładysz, Wiktoria Kozłowska, Oliwia Madej, Marta Meksuła, Lilly May Niezabitowska i Oliwia Walas.

W kategorii chłopców walczyły w systemie „każdy z każdym” cztery reprezentacje szkół: Gimnazjum Katolickiego, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 10. Nasi wygrali wszystkie mecze i również mogli świętować zajęcie I miejsca! Oto skład drużyny: Sławek Stępień, Kuba Saramak, Igor Rokosz, Piotr Niezgoda, Filip Golecki, Wojtek Bieniarz, Filip Plamitzer, Anatol Środa, Dominik Bzdyra, Jan Gurdak, Alek Janiec, Patryk Rozmus, Kacper Zbyradowski.

Drużyny zakwalifikowały się do dalszych rozgrywek – na poziomie rejonowym.

GRATULUJEMY SUKCESÓW I TRZYMAMY KCIUKI!