MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM

Uczniowie naszej szkoły Małgorzata  Ziętek i Tomasz Kawalec wzięli udział w powiatowym konkursie wiedzy pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom’’. Startujący musieli wykazać się dużą wiedzą z zakresu pożarnictwa,  która najpierw sprawdzana była testem pisemnym,  a później odpowiedziami ustnymi. Nasi reprezentanci poradzili sobie świetnie. Małgosia zajęła drugie, a Tomek  trzecie miejsce!

Cieszy fakt zainteresowania młodzieży tematyką bezpieczeństwa pożarowego. Gratulujemy!

VII PODKARPACKI KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA.

Otrzymaliśmy oficjalne wyniki od organizatora:

ZUZANNA GIL – uczennica gimnazjum – i nasz młodszy kolega ze Szkoły Podstawowej nr 3 MICHAŁ URBANIAK  OTRZYMALI WYRÓŻNIENIA!

W dniach 13-21 marca 2018 roku odbyły się w Rzeszowie przesłuchania międzyszkolne, w których wzięło udział 249 uczniów.

Gala wręczenia nagród odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim.

Gratulacje!