REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2019

W dniach 25,26,27.03.2019 (poniedziałek, wtorek, środa) o godz. 8.45

w KOŚCIELE O.O. DOMINIKANÓW odbywają się REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE.

Pozostałe zajęcia lekcyjne odbywają się według planu.

Opiekę nad uczniami w czasie rekolekcji sprawują nauczyciele w poszczególnych klasach.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU POPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ DLA UCZNIÓW KLAS VIII I GIMNAZJUM

Organizatorki konkursu – panie Kinga Działdowska i Krystyna Sadura – Pałac – z przyjemnością informują, że laureatami zostali następujący uczniowie:

I MIEJSCE – TOMASZ STRYCHARZ z kl. IIId gim.,

II MIEJSCE – ALEKSANDER POLNICKI z kl. VIIIa,

III MIEJSCE – ZUZANNA GIL z kl. IIIe gim.

Tuż za podium uplasował się i WYRÓŻNIENIE OTRZYMUJE KACPER PRZYBYŁO z kl. IIIc gimnazjum.

Panie polonistki podkreślają, że wszyscy uczestnicy (22 osoby) zaprezentowali wysoki poziom, więc sprawdzanie prac konkursowych było prawdziwą przyjemnością.

Gratulujemy!

I MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE „MATEMATYCZNE DUETY”

TOMASZ STRYCHARZ I MICHAŁ KOMONIEWSKI ZDOBYLI I MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE „MATEMATYCZNE DUETY”, który odbył się w tarnobrzeskiej „Budowlance”. Wzięło w nim udział 38 uczniów z 10 szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu tarnobrzeskiego.

Konkurs składał się z trzech etapów, podczas których uczestnicy musieli zmierzyć się z zadaniami testowymi, otwartymi oraz łamigłówkami logicznymi. Wszystkie te zadania wymagały ugruntowanej wiedzy matematycznej, spostrzegawczości, logicznego myślenia oraz pracy w parach, która eliminuje wśród uczniów poczucie osamotnienia, strachu czy też obawy przed porażką, bo przecież: „Co dwie głowy, to nie jedna”.
Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Tarnobrzega oraz dyrektora ZSP nr 3 w Tarnobrzegu p. Rafała Sawickiego.
Informacja i zdjęcia pochodzą z profilu ZSP nr 3 "Budowlanka" w Tarnobrzegu.

W dniu 13.03.2019r. (ŚRODA) w godz. 17.00 - 18.00

DYŻUR KONSULTACYJNY

w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu

Serdecznie zapraszamy !