10 grudnia 2015r r. w naszej szkole odbyły się Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Kandydatami byli uczniowie kl. II b i II d. Wiktoria Maziarka i Bartłomiej Dziama. W okręgowej Komisji Wyborczej zasiadali :przewodnicząca Katarzyna Pycior i członkowie Karol Włodyka i Krzysiek Kuczyński. Przez udział w głosowaniu uczniowie poznają mechanizm wyborów i przygotowują się do udziału w życiu publicznym kraju. Opiekunką do MRM była p. Joanna Łukasiewicz, a nauczycielem wspomagającym była p. Małgorzata Biało i p. Anna Mroczek.

Więcej zdjęć