Samorząd Uczniowski naszej szkoły poprowadził część oficjalną i artystyczną   w czasie wizyty Konsula USA p. Andrew Caruso dn. 04.02.2016. Ewelina Barszcz ucz kl. III B – zastępca przewodniczącego ORU prowadziła część oficjalną ceremonii. Kasia Pycior z kl. III e wprowadziła zespół muzyczny do wykonania fragmentów musicalu „High School”, w którym  swoimi uzdolnieniami wokalnymi popisały się Wiktoria Cieśla , Weronika Pietranis ,Ola Kuroczko , Julia Toś. Następnie Gabrysia Borkowska i Krystian Kucwaj oraz Gabrysia Drabik i Jakub Łygas pokazali swoje możliwości taneczne. Konsul wraz z towarzyszącą mu  Dyrektor do Spraw Publicznych z Konsulatu Generalnego USA p. Elżbietą Konarską byli zadowoleni z wizyty w szkole i pełni podziwu dla wspaniałych talentów młodych ludzi. Słowa uznania otrzymała opiekunka ORU p. Joanna Łukasiewicz.