Regulamin:

Każdy uczestnik zgłasza 3 prace.

Format prac:odbitki kolorowe lub czarno-białe, rozmiar 10 x 15 cm, oryginalne fotografie zapisane w formacie JPEG

Na odwrocie każdej pracy należy umieścić:imię i nazwisko autora oraz klasę, tytuł pracy.

Przystępując do konkursu uczestnik  zapewnia, że:posiada pełnię praw autorskich do zgłoszonej pracy, nie narusza praw autorskich osób trzecich, nie narusza dóbr osobistych osób, które zostały na nich przedstawione oraz innych.

Prace konkursowe należy składać bezpośrednio do pani Anny Mroczek.

Termin składania prac upływa 30 listopada 2015 roku.

Zgłoszone prace będą umieszczone na stronie internetowej naszej szkoły.