W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia

ogłaszamy konkurs na

ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie kartki świątecznej w technice płaskiej (np. ołówek, kredki, farby, pastele, wycinanka) na papierze formatu A4 złożonym na pół. Koniecznie należy uwzględnić wyraźne elementy tradycji Bożego Narodzenia.

Na każdej pracy powinny znaleźć się następujące informacje: imię i nazwisko ucznia oraz klasa.
Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane

na wystawie pokonkursowej w szkolnej Galerii Młodych.

Prace konkursowe można zgłaszać

do p. Anety Majki i Renaty Byrskiej

w terminie do 21. 12. 2015 r.