Konkurs Mikołajkowy

W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami Świetlica szkolna

ogłasza konkurs na KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ.

Prace mogą być wykonane techniką dowolną (kartka świąteczna o dowolnym kształcie, maksymalna wielkość nie może przekraczać formatu A4). Każda praca powinna zawierać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Praca będzie oceniana według następujących kryteriów: zgodność z tematem, pomysłowość, kreatywność, estetyka wykonania.

Prace konkursowe należy przynosić do dnia 05/12/2015 roku do p. Anny Morczek.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone pozytywną uwagą z zachowania. Wyniki konkursu zostaną podane dnia 07/12/2015 roku.