Jesteś uczniem SMART? Wiesz, jak można wykorzystywać tablety, smartfony  i internet na tysiąc mądrych sposobów: do nauki, rozwoju, zabawy?   Pokaż to na rysunku lub fotografii!

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Wykonaj pracę plastyczną lub zdjęcie, zeskanuj i zapisz w formacie .jpg . Prace oddaj na dysku do p. Anny Mroczek
  2. Szkoła wyśle pracę do organizatora, a Ty będziesz miał szansę wygrać tablet, smartfon lub powerbank!

Prace należy oddawać do 30 października 2015r.

Ogłoszenie wyników: 4 grudnia 2015 roku na stronie www.smart.itwedukacji.pl