IV Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania

"Kto weźmie książkę do ręki, albo się czegoś nauczy, albo się

ubawi, albo zaśnie... w każdym przypadku skorzysta!”

Sienkiewicz

Reprezentantka naszej szkoły, uczennica klasy IIIc, Weronika Paterek, wzięła udział w eliminacjach II etapu IV Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania.

Przesłuchania konkursowe odbyły się w środę, 18 marca b.r., w Bibliotece Pedagogicznej w Rzeszowie. Weronika przeczytała fragment książki R. Kosik „Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka” i uzyskała uznanie komisji konkursowej.

Ostateczne wyniki konkursu podane zostaną pod koniec marca b.r.