01.09.2015 Rozpoczęcie roku szkolnego

Część oficjalną uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016 prowadzili przewodniczący samorządu uczniowskiego : Krzysztof Kuczyński oraz z-ca Ewelina Barszcz.

Ceremonię rozpoczęło wystąpienie pocztu sztandarowego w składzie : Wiktor Ciach , Jakub Starzyk ,Wiktoria Piątkowska . Przemarszowi pocztu towarzyszyły dźwięki werbli w wykonaniu Michała Wojciechowskiego . Następnie zabrała głos p. Dyrektor naszej szkoły Jolanta Mudzik. Nad nagłośnieniem uroczystości czuwali Karol Chmielowiec , Hubert Ostrowski i Mateusz Chmielowiec .

30.09.2015 Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

Dyskoteka w Dniu Chłopaka odbyła się w godz. 16:30-19:30 .DJ Mateusz Górniak uświetniał zabawę .Dziękujemy Dyrekcji , Komitetowi Rodzicielskiemu oraz nauczycielom – opiekunom za umożliwienie wspaniałej zabawy .

06.10.2015

Uroczystość ślubowania na pierwszoklasistę - Samorząd Uczniowski przygotował część oficjalną i zabawy które uświetniły przerwy pomiędzy prezentowaniem się poszczególnych klas . Wykorzystywano inteligencje i zmysłowość pierwszoklasistów . Imprezę prowadziły Julia Toś i Ewelina Barszcz . Zaangażowani byli uczniowie z klasy III E : Kasia Pycior , Ala Burdzel , Daniel Przybyło , Małgosia Zarzycka , Patrycja Ślęzak .Wszyscy uczniowie klas I zostali nagrodzeni przez Panią Dyrektor J.Mudzik dniem wolnym od niepytania kolejnego dnia .

28.10.2015

Odbyła się dyskoteka Halloweenowa , to jedno z wielu przedsięwzięć dotyczących realizacji w naszej szkole , projektu edukacyjnego związanego ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki Północnej.