Gimnazjum nr 1 im. St. Jachowicza w Tarnobrzegu

zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów

do wzięcia udziału

w powiatowym grodzkim konkursie

„CZYTAM ZE ZROZUMIENIEM

BAJKI STANISŁAWA JACHOWICZA”,

którego celem jest popularyzowanie twórczości polskiego Ezopa

Etap szkolny:  do 18 marca 2016 r.

Etap powiatowy grodzki – 14 kwietnia 2016 r., godz. 10:45, sala 32 Gimnazjum nr 1 w TarnobrzeguUWAGA!Laureatów etapów szkolnych zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach „Bajki Stanisława Jachowicza i ich język”, które poprowadzi Maria Pałkus. Odbędą się one 7 kwietnia 2016 r. o godz. 12.00 w sali wystawowo – konferencyjnej Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu.Regulamin konkursu: www.gim1.tarnobrzeg.pl