28 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „ENEA Festiwalu Tenisa Stołowego” zorganizowanym przez tarnobrzeski Klub Tenisa Stołowego . Zawody przeprowadzone były w kategorii przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych.

Zdjęcie z portalu Nad Wsiłą24

Impreza popularyzująca tenis stołowy w naszym mieście cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży.

Nasi gimnazjaliści wystąpili w składzie: dziewczęta - Weronika Czech, Wiktoria Pilecka, Martyna Rejczyk , Justyna Rymarczyk, Magdalena Szczęsna, chłopcy- Dawid Batorski, Damian Dec, Filip Dul, Jakub Kaczmarski,  Tomasz Kawalec, Jakub Kościelniak, Damian Gajda, Maciej Pipała, Bartosz Śledź, Kacper Tworek , Sergiusz Wojdyło , Jakub Zawada.

NAJLEPSZĄ LOKATĘ , III MIEJSCE WYWALCZYŁA MARTYNA REJCZYK, UCZENNICA KL.3E.

Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty udziału w festiwalu i pamiątkowe koszulki, zaś  najlepsi  dyplomy, puchary i nagrody.

Brawa dla Martyny!