27.09.2017r. był szczęśliwym dniem dla naszych sportowców. W tym właśnie dniu w  Rzeszowie odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce.
W zawodach wystartowało 750 zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w 10  konkurencjach.

Wśród uczestników znalazła się również reprezentacja Szkoły Podstawowe nr 3 z oddziałami gimnazjalnymi. Dwaj uczniowie odnieśli bardzo duży sukces -  zdobyli złoty i srebrny medal w skoku wzwyż.

Jakub Saramak z wynikiem 170 cm zajął pierwsze miejsce, zaś Maciej Kurzyński drugie, uzyskując wynik 165 cm.

Szkołę reprezentowali także: Lilly May Niezabitowska, Kamila Skwara, Agata Gładysz, Aleksandra Bobula, Marta Meksuła, Aleksandra Sabat, Wojciech Bieniarz, Kacper Zbyradowski, Filip Krępa, Mazur Kacper.

Więcej informacji na  http://szs.rzeszow.pl/