20 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzygimnazjalnym i  Międzyklubowym Turnieju Piłki Nożnej ,,Łączy nas Siarka.’’

Rozgrywki odbyły się na płycie głównej stadionu ,,Siarki”, graliśmy w grupie pięciu gimnazjów. Przyjęte przez kapitana drużyny strategie gry oraz wola walki zawodników zaowocowały! Wywalczyliśmy III miejsce. Również nasz  zawodnik Jakub  Ciuła zdobył tytuł najlepszego piłkarza turnieju w grupie gimnazjów.

Skład naszej piłkarskiej ekipy: Dawid Batorski, Jakub Ciuła(kapitan),Wiktor Chmielarz, Filip  Fatyga, Jakub Kaczmarski, Patryk  Nanek, Filip Rejman, Mikołaj Sobański, Grzegorz  Weryński.

Gratulujmy dobrych wyników, cieszymy się zdobytymi tytułami. Jest nam miło, że takim sympatycznym akcentem kończymy nasze zmagania piłkarskie.

Życzymy wytrwałości w szlifowaniu talentów i wielu osiągnięć!