Akcja „Pomoc dla hospicjum” za nami

W dniach od 18 listopada do 4 grudnia 2014 r. na terenie Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu Klub 8 Wspaniałych przeprowadził akcję „Pomoc dla hospicjum”. Polegała ona na zbiórce pościeli.

Zainteresowanie akcją było duże. Zebrano 79 poszewek na poduszki, 43 poszewki na kołdry oraz 36 prześcieradeł.

Pościel przekazano do Zakładu Opiekuńczo – Pielęgnacyjnego mieszczącego się przy ulicy Dekutowskiego w Tarnobrzegu, gdzie przebywają ludzie obłożnie chorzy, dlatego zużycie pościeli jest duże.

Serdecznie dziękujemy uczniom i rodzicom,

którzy zainteresowali się akcją i wspomogli potrzebujących.

Organizatorką akcji była uczennica klasy II b Ewelina Barszcz.