27 kwietnia w Zamku Dzikowskim w Tarnobrzegu odbył się Miejski Turniej Wiedzy Pożarniczej pt.,, Młodzież zapobiega pożarom.’’

Uczestnicy pisali test i odpowiadali na pytania komisji turniejowej w trzech kategoriach : szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. W tych trudnych zmaganiach Nicoklaus Starzec i Adam Ziętek świetnie sobie poradzili.

Wśród wszystkich gimnazjalistów na etapie pisemnym najlepszy był Adam, a remis punktowy w odpowiedziach ustnych zapewnił mu zwycięstwo w całym turnieju. Dodatkowo nasze gimnazjum zajęło I miejsce w klasyfikacji szkół gimnazjalnych. Cieszymy się szczególnie, bo nagrodą w każdej kategorii wiekowej był rower. Przed Adamem wyjazd na turniej wojewódzki do Łańcuta.

Dziękujemy uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły i popularyzację ochrony przeciwpożarowej.

Życzymy powodzenia i wytrwałości w szlifowaniu wiedzy.