Zakładki

BIP

 

27 kwietnia w Zamku Dzikowskim w Tarnobrzegu odbył się Miejski Turniej Wiedzy Pożarniczej pt.,, Młodzież zapobiega pożarom.’’

Uczestnicy pisali test i odpowiadali na pytania komisji turniejowej w trzech kategoriach : szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. W tych trudnych zmaganiach Nicoklaus Starzec i Adam Ziętek świetnie sobie poradzili.

Wśród wszystkich gimnazjalistów na etapie pisemnym najlepszy był Adam, a remis punktowy w odpowiedziach ustnych zapewnił mu zwycięstwo w całym turnieju. Dodatkowo nasze gimnazjum zajęło I miejsce w klasyfikacji szkół gimnazjalnych. Cieszymy się szczególnie, bo nagrodą w każdej kategorii wiekowej był rower. Przed Adamem wyjazd na turniej wojewódzki do Łańcuta.

Dziękujemy uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły i popularyzację ochrony przeciwpożarowej.

Życzymy powodzenia i wytrwałości w szlifowaniu wiedzy.


 

Ogłoszenia

DLA UCZNIÓW KL. 3

Elektroniczna rekrutacja

logowanie


NOWE kierunki kształcenia

w ZSP1 Tarnobrzeg

kliknij

Ważne

W Polsce obowiązującymi numerami

do służb ratunkowych są:

997  Policja

998  Straż Pożarna

999  Pogotowie Ratunkowe

112  kom. telefon alarmowy

601 100 300  GOPR

(33) 985  GOPR

601 100 100 WOPR

Biblioteka proponuje

 

Nowe filmy edukacyjne

Biblioteka szkolna wzbogaciła swoje zbiory audiowizualne o kolejne filmy edukacyjne z serii: Uwaga życie! Filmy Wydawnictwa WAM – Studio Inigo: „Patriotyzm : czy to trudne?”, „Kultura osobista”, „Kolekcjonerzy mocnych wrażeń”, „Tożsamość w Internecie”, pokazują problemy współczesnego świata. Są doskonałą pomocą dydaktyczną, ale stanowią również interesujący materiał dla indywidualnych odbiorców, poszukujących odpowiedzi na nurtujące problemy codziennego życia.


 

Gościmy

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Kącik Unicef